253 000 Kitap - 2470 Yayınevi - 9000 Parakendeci KİTYAY KİTAP YAYIN BASIM DAĞITIM REKLAM TİC. LTD. ŞTİ

KİTAP KATALOĞU

KİTYAY KİTAP YAYIN BASIM DAĞITIM REKLAM TİC. LTD. ŞTİ.

Sağa Dayalı Resim

Türkiye Kitap Kataloğu, Kityay firmamızın bünyesinde çıkarılmakta olan kataloklarımız (Türkiye Kitap Kataloğu 218 sayı ve Dini Yayınlar Kataloğu 354Sayı)yayıncılık sektörümüzdeki 2700 e yakın yayınevinin 460.000’e yakın kitabın yazar adı yayınevi ve fiyatlarını içermektedir. Aynı zamanda bu yayınevlerinin liste başlarında telefon numaraları, mail adresleri ve belgelerine de yer verilmektedir.

Katalokların çıkarılmasında asıl amaçladığımız, perakende satış noktalarının ki bunlar 180.000e yakın -bir kitabın fiyat listesine ulaşırken aynı zamanda gündemde en yeniler nelerdir, yeni neler eklenmiş, zamanında ulaşabilmeleri yayınevleriyle sıcak temas ve kontağa geçmeleri hedeflenmektedir. Kataloklarımızın yeni çıkanlar bölümünde ise içerisinde bulunulan aya ait tüm yeni çıkan kitapların görselleriyle beraber fiziki özelliklerine de yer verilmektedir. Kataloklarımızın periodları ise aylık ve iki aylık olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca her yıl sonunda tüm yayınevlerine ait kitapların yazar adı, yayın adı, konusuna göre books in printleri hazırlanmaktadır.

Her beş yılda bir Satış Noktaları Kataloğu (Türkiye’deki tüm parekende satış noktalarının kurumsal bilgi ve iletişim adreslerini içerir) hizmete sunulmaktadır. Kataloklarımız fiyat listesi, reklamlar ve yeni çıkanlarla beraber sektörümüzü sürekli güncel tutup ticari canlılığa katkıda bulunmaktadır. Kataloklarımız yurt içi ve dışında dağıtım kanalları, aboneler, fuarlar, kitabevleri, kitap kulüpleri, dernekler ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneleri aracılığıyla 30 yıldır ilgilisine ulaştırılmaktadır.

Sonuç olarak kataloklar bir ticari sektör faliyeti olmakla beraber, bilgiye hakimiyet ve yayın envanteri olması vesilesiyle dünya gündeminde ne varsa basılmış ve satışta olan her eseri, bilgi depolaması yönünden yarı resmi devlet kurumu gibi her özel ve tüzel kişiliğe hizmete sunulmuştur.

Turkey Books Catalog

Comprehensive Book Catalogue Of Turkey

Turkey Book Catalog, Kityay our catalogs being removed within our company (Turkey Book Catalog 218 number and Religious Publications Catalog 354number of) the author’s name in the near 2700 to close the publishing house 460,000 of our publishing industry, the book includes publishing and price. At the same time, the list of publishing these phone numbers, e-mail addresses and documents are also included.

The aim of the retail sales points is to reach the price list of nearly 180.000-books and at the same time what is newest on the agenda, new additions are added to the agenda on the time and they will reach to hot contact and contact with the publishers. In the new section of our catalogs, the physical features of all new books belonging to the month are presented. Periods of our catalogs are divided into two as monthly and two-month. In addition, at the end of each year, all books of all publishing houses are prepared according to the author’s name, publication name and subject about books print prapering.